O nas

Toshka to polska marka z dzianinami dla maluszków i ich rodziców. Tworzymy je lokalnie z najlepszej jakości materiałów z certyfikatami.

Powstaliśmy kilka lat temu, początkowo produkując wyroby tylko na indywidualne zamówienia.  

Chcemy żeby nasze życie wypełnione było tylko rzeczami najlepszej jakości, ponadczasowymi i praktycznymi, a dodatkowo wykonanymi w Polsce. Znajdziecie u nas swetry, szaliki, czapki, kocyki i nie tylko. Wszystko w 100% wykonane ręcznie na drutach, w zaciszu domowego ogniska.

W dzisiejszym zabieganym świecie warto zwolnić, przypomnieć o tradycyjnym rzemiośle, jakim jest dziewiarstwo ręczne. Wierzymy, że mniej znaczy więcej, że lepiej wybierać rzeczy ponadczasowe, bardzo dobrej jakości, które będą nam służyły długie lata.

Naturalny skład.
Produkty tworzymy z bawełny oraz wełny merino – są to najlepsze materiały w kontakcie ze skórą niemowląt oraz całkowicie biodegradowalne. W wyrobach dla dorosłych dopuszczamy niewielki dodatek akrylu. Uwielbiam niegryzącą wełnę merino i doceniam jej antybakteryjne oraz termoaktywne zalety. To doskonały produkt dla osób bardzo wrażliwych!

TWORZYMY Z MIŁOŚCIĄ
ORAZ DBAŁOŚCIĄ O NAJMNIEJSZY DETAL.

Nasza jakość

Wszystkie produkty tworzymy z troską o najmniejszy detal, w ponadczasowej kolorystyce i uniwersalnych krojach. Wykonane na drutach z naturalnych włókien rosną wraz z dzieckiem. Zastrzegamy sobie możliwość kosmetycznych zmian w splocie lub wymiarach pomiędzy poszczególnymi produktami.
                                       

Wełna mulesing-free

Dbamy o ekologię, dlatego sprowadzamy włóczkę od producentów, którzy deklarują jej humanitarne pozyskiwanie. Tradycyjne strzyżenie owiec i królików jest dla nich bezbolesne. Gwarantujemy zachowanie etyczne od samego początku do końca powstawania naszych produktów!

Wełna oraz bawełna, której używamy posiada certyfikat Oeko-Tex 100, to znaczy, że jest wolna od szkodliwych substancji i bezpieczna w kontakcie z wrażliwą skórą.

Specjalne zamówienia 

Istnieje możliwość zamówienia ubranka lub kocyka w innym kolorze i/lub rozmiarze niż prezentowany.

Czas oczekiwania wynosi maksymalnie 4 tygodnie i zależny jest od dostępności materiału oraz ilości aktualnych zamówień. Napisz do nas na hello@toshka.pl i podaj szczegóły Twojego zamówienia.